O nas

Jako maminka dvou malých dětí bylo vždy mou vášní obklopovat je věcmi, které nebudou jen practické, ale budou elegantní, bezpečné a také vysoce kvalitní.  

Myšlenka založit tuto službu přišla ve chvíli kdy jsem očekávala naše první dítě. Neustále jsem hledala produkty pro našeho malého, které jsem bohužel nebyla schopna pořídit v našich krajích a byla jsem nucena využívat zahraniční služby.  

Jakmile jsem byla v očekávání svého druhého dítěte byla jsem vystavena stejné situaci a v ten okamžik jsem se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a udělat krok do neznáma. V ten okamžik jsem začala zrealizovat svůj sen a LilyLu se stalo skutečností. 

Mou vizí je pomoci vám, rodičům, inspirovat Vás k vytvořeni prostředí pro své dítě, které bude krásné, praktické a bezpečné. Místo, kde si děti rády hrají a jsou obklopeny pěknými, kvalitními produkty, pečlivě vybranými z celého světa. Nezáleží na tom, zdali je to světově proslulá značka, menší lokální firma nebo maminka vyrábějící něco nádherného ve svém volném čase.

Věřím, že méně znamená více a stejné hodnoty se snažím učit i své děti a doufam že budu inspirovat k tomu i Vas. 

S Láskou

Tým LilyLu