• 1 z 6
 

Whisbear Šumící Medvídek Soft - Kombinace Žlutá

13 hodnocení
 

Whisbear® pomáhá usnout a stimuluje senzorický vývoj miminka.

Šumící srdce medvídka Whisbear®

Právě toto šumící srdce Vám velice usnadní uklidňování Vašeho děťátka. Přístroj vydává bílý šum (“white noise”), který dítěti připomíná zvuky z období fetálního života. Zařízení je jednoduché na obsluhu a umožňuje volbu hlasitosti. Šumění pracuje 40 minut - přesně tolik, kolik je potřeba miminku na dosažení fáze hlubokého spánku. Funkce Soft Start/Soft Stop jemně zapíná a vypíná šumění.

Inovativní funkce CRY SENSOR

Chytré šumící zařízení zaručí, že se Whisbear® stane prvním medvídkem, který hlídá spánek dítěte dokonce i tehdy, když Vy se staráte o sebe anebo prostě spíte. Whisbear s funkcí CRYsensor se po 40 minutách postupně ztiší a přejde do pohotovostního režimu. Když Whisbear® uslyší pláč probuzeného dítěte, okamžitě zapne uklidňující šumění a po 20 minutách se zase přepne do stavu pohotovosti.

Tento medvídek vydává uklidňující šum podobný zvukům uvnitř dělohy, který pomáhá uspat novorozence, kojence i starší děti. Jedná se o nejlepší způsob, jak citlivě adaptovat nově narozené miminko na vnější prostředí. V prvních měsících života dítěte Whisbear pomáhá uklidňovat kolikový pláč - díky šumění podobnému zvukům, které dítě zná z nitroděložního období, kdy žilo v maminčině břiše.

Zařízení je jednoduché na obsluhu a umožňuje volbu hlasitosti. Šumění pracuje 40 minut - přesně tolik, kolik je potřeba miminku na dosažení fáze hlubokého spánku. Funkce Soft Start/Soft Stop jemně zapíná a vypíná šumění.
Když Whisbear® uslyší pláč probuzeného dítěte, okamžitě zapne uklidňující šumění a po 20 minutách se zase přepne do stavu pohotovosti.

Rozměry: výška 31cm

Napájení: 3 tužkové baterie - nejsou součástí balení

Dostupnost 1-2 týdny
1 419 Kč / ks
1 172,73 Kč / ks bez DPH
   
Kód produktu WB - 156
Značka Whisbear
Kategorie PRO NEJMENŠÍ
Záruka doživotní
 

Neobvyklý Medvídek

Design medvídka Whisbear® je inspirován dětskou kresbou a byl oceněn polským Institutem průmyslového designu a obdržel také cenu „Parents Choice 2015 – inspired by Kind+Jugend Consumer Award”

Whisbear® učí

Hra s medvídkem Whisbear® je pro miminko zároveň senzorická stimulace. Šustící ouška a nožičky jsou ušity z barevných, kontrastních látek a díky tomu Whisbear® nabízí Vašemu dítěti množství potřebných podnětů!

Whisbear® chytne nejen za srdce

EMůžete ho vzít sebou kamkoliv. Medvídka jednoduše připnete k rukojeti kočárku, k rámu postýlky anebo k tašce s dětskými potřebami.

Whisbear® Elegán

Vyrobený v Evropské Unii. Whisbear podporuje také pravidla a předpisy veletrzích.

Výška: 31 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.